Nazywam się Piotr Kałuża. Z fotografią jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko biegałem z aparatem w ręku fotografując wszystko dookoła. Za swoje pierwsze zarobione pieniądze kupiłem lustrzankę. Od tego momentu zacząłem interesować się fotografią na poważnie. Zdobywałem potrzebną wiedzę i doświadczenie. Z czasem doszło do tego wiele warsztatów fotograficznych, które nie tylko rozwinęły moje umiejętności, ale także zwróciły uwagę na wiele innych aspektów fotografii. Zyskałem również nowych przyjaciół, z którymi przemierzam Europę w poszukiwaniu najpiękniejszych miejsc.


Fotografuję także ludzi. Jest to inny rodzaj fotografii, który pozwala mi się wykazać. Sesje portretowe i rodzinne dają mi dużą frajdę. Działam również w branży ślubnej.
Fotografując pary staram się uchwycić uczucia jakie panują podczas ważnedo dla nich wydarzenia. Takie zdjęcia dają mi dużo satysfakcji. Nie są to bowiem zwykłe fotografie, ale obrazy które mają w sobie zapisane emocje i ważny kawałek historii.

Zobacz Więcej

Efekty mojej pracy można zobaczyć między innymi na Facebooku i Instagramie. Na bieżąco dodaję tam nowe zdjęcia aby i inni mogli zobaczyć piękno przyrody, które fotografuję.

Social media

Wyselekcjonowane przeze mnie zdjęcia umieściłem w swoim portfolio, które można zobaczyć klikając w przycisk poniżej.

Portfolio

Jeśli spodobało Ci się któreś ze zdjęć i chcesz żeby zawisło na Twojej ścianie lub chciał(a)byś wykorzystać go w inny sposób, zapraszam do kontaktu i współpracy.

Kontakt