Nazywam się Piotr Kałuża, jestem 23-letnim fotografem z Hażlacha. Fotografią interesowałem się od małego, jednak moja przygoda zaczęła się w listopadzie 2016 roku, kiedy kupiłem swoją pierwszą lustrzankę. Przez całą zimę intensywnie chłonąłem wiedzę na temat fotografii oraz działania aparatu. Dało mi to solidną podstawę do działania w praktyce i rozwoju swoich umiejętności fotograficznych.

Piotr Kałuża - Dolomity

Po roku nauki postanowiłem, że nadeszła pora by postawić znaczny krok na przód. Zapisałem się na warsztaty fotograficzne. To była bardzo dobra decyzja.

Pierwsze warsztaty, w których uczestniczyłem to warsztaty w Karkonoszach na Śnieżce, zorganizowane zimą przez Pawła Uchorczaka. Dzięki tym warsztatom nauczyłem się wielu praktycznych rzeczy oraz poznałem ludzi którzy tak jak ja chcą rozwijać swoją pasję. Od tego czasu złapałem tzw. „bakcyla” i staram się jak najwięcej podróżować, aby móc uwiecznić coraz to nowsze krajobrazy. Za każdym razem gdy robię jakiś wypad na zdjęcia, staram się dodawać relacje, które możecie zobaczyć na moim instagramie.

Warsztaty na Śnieżce z Pawłem Uchorczakiem

Oprócz fotografii krajobrazu interesuję się również portretem. Prowadzę osobne konto na instagramie, gdzie dodaje zdjęcia portretowe. Można je zobaczyć tutaj.

Zobacz Więcej

Efekty mojej pracy można zobaczyć między innymi na Facebooku i Instagramie. Na bieżąco dodaję tam nowe zdjęcia aby i inni mogli zobaczyć piękno przyrody, które fotografuję.

Social media

Wyselekcjonowane przeze mnie zdjęcia umieściłem w swoim portfolio, które można zobaczyć klikając w przycisk poniżej.

Portfolio

Jeśli spodobało Ci się któreś ze zdjęć i chcesz żeby zawisło na Twojej ścianie lub chciał(a)byś wykorzystać go w inny sposób, zapraszam do kontaktu i współpracy.

Kontakt